Bieżące wydarzenia

Wakacyjny konkurs

W czasie Wakacyjnego dyżuru Panie nauczycielki zorganizowały dla dzieci konkurs pod tytułem „eko zwierz”. Wszystkie dzieci wykonały piękne prace za które zostały nagrodzone.

Wakacyjny teatr

W naszym przedszkolu nie ma nudy 🙂 2 lipca 2019 przyjechał do Nas teatr w którym wystąpili znani aktorzy : Andrzej Musiał oraz Anna Markiewicz-Musiał. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem oglądali spektakl.

Akcja zaczytane przedszkole

W maju dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie „Zaczytane przedszkole”.
W grupie III, w ramach powyższego konkursu, została przeprowadzona debata pt. „Książka naszym przyjacielem”. Dzieci bardzo chętnie wypowiadały się na temat swoich ulubionych książek i postaci z bajek. Zające przygotowały również z pomocą rodziców maski swoich ulubionych bohaterów książkowych. Każde dziecko miało okazję zaprezentować swoją maskę, opowiedzieć o procesie jej tworzenia i o tym, dlaczego wybrało akurat tą postać. Dzieci do końca dnia bawiły się z wykorzystaniem zrobionych własnoręcznie masek.

Akcja żonkile

Dzieci z Oddziału III „Zające” uczestniczyły w akcji, pod patronatem Muzeum Historii Żydów Polskich, która upamiętniała rocznicę powstania w getcie warszawskim (wybuchło 19 kwietnia 1943 roku).
Na zajęciach dydaktycznych dzieci zostały wprowadzone w wyżej wymienioną tematykę, w sposób dla nich przystępny do zapamiętania.
W dniu 17 maja 2019r. (wtorek) nasi wychowankowie rozdawali papierowe żonkile wszystkim rodzicom, włączając ich w „akcję żonkile”.

Dzieci z oddziału IV ” odkrywcy ” rozdawali żonkile przechodnią

Teatrzyk „mała królewna”

14 marca 2019 r. W naszym przedszkolu odbył się teatrzyk w którym występował aktor serialowy Andrzej Musiał. Dzieci były zachwycone poczuciem humoru aktora 🙂

Konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową

W dniu 1.03.2019 r. W Naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową. Wszyscy uczestnicy wykonali cudowne maski za które otrzymali nagrody.

Bal karnawałowy

W dniu 21.02.2019r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.
Dzieci przebrane w piękne stroje, które powstały dzięki inwencji twórczej rodziców,
wzięły udział we wspólnej zabawie. Były konkursy taneczne, wybór królowej i króla balu
oraz pamiątkowe zdjęcia. radosna atmosfera towarzyszyła dzieciom podczas tańców.

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy

Wszystkie Panie w Naszym przedszkolu zostały przeszkolone w zakresie udzielania pierwszej pomocy.