Ważna informacja

DYŻUR WAKACYJNY

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za  WYŻYWIENIE , w terminie 14 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych. Opłatę w wysokości 90 zł ( 10x9zł) należy wpłacić na rachunek bankowy o numerze

65 1030 1508 00000005 5052 3078.  Prosimy o dopisanie : wpłata za dyżur wakacyjny oraz imię i nazwisko dziecka.

• Numer konta NASZEGO PRZEDSZKOLA

65 1030 1508 0000 0005 5052 3078

Każde Przedszkole ma inny numer konta, który można znaleźć  logując się do elektronicznego systemu zapisów na dyżur wakacyjny m.st. Warszawy, zakładka menu główne – oferta placówki. Tam również podana jest kwota opłaty za wyżywienie w danym przedszkolu.

Rowerowy Maj

Kampania Rowerowy Maj

Szanowni Rodzice!

Nasza placówka bierze w tym roku udział w kampanii Rowerowy Maj.

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Rowerowy Maj skutecznie zmienia okolice szkół i przedszkoli na bardziej bezpieczne i przyjazne rowerzystom zmniejszając liczbę samochodów dowożących dzieci i motywując samorządy do inwestycji pro rowerowych.
        Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w dniach 06.05. – 31.05.2019 r. dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Aktywność tę zgłaszamy rano nauczycielowy oddziału do którego uczęszcza dziecko. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zaczytane przedszkole

Przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim konkursie którego celem jest rozwijanie czytelnictwa u dzieci.   Przedszkola, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają tytuły i certyfikaty „Zaczytane przedszkole” oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Akcja Żonkile

Znalezione obrazy dla zapytania akcja żonkile 2019W tym roku przypada 100. rocznica urodzin i 10. rocznica śmierci Marka Edelmana – ostatniego przywódcy powstania i jednego z ocalałych z Warszawskiego getta, który w rocznice powstania, składał pod Pomnikiem Bohaterów Getta na Muranowie bukiet żółtych kwiatów.

Nasze przedszkole weźmie udział w siódmej odsłonie akcji społeczno – edukacyjnej Żonkile.  Akcja ta ma na celu upamiętnienie powstania w getcie Warszawskim, które miało miejsce 19 kwietnia 1943 roku. W tym celu dzieci z grupy Zająców oraz odkrywców rozdawać będą własnoręcznie wykonane żonkile rodzicom oraz lokalnej społeczności.