Najbliższe planowane imprezy

ZAPROSZENIE

Zapraszamy  serdecznie   na   uroczystość  z okazji  „DNIA BABCI I DZIADKA”, która odbędzie się w naszym przedszkolu w dniu 22 stycznia 2020 roku w poszczególnych grupach w następujących  godzinach:

1. GRUPA I „ MISIE” – GODZINA 13.00 ( 22 STYCZNIA 2020)
  2. GRUPA II „ KRASNALE” – GODZINA 13.30 ( 22 STYCZNIA 2020)
  3. GRUPA III „ ZAJĄCE” – GODZINA 14.00 ( 22 STYCZNIA 2020)
  4. GRUPA IV „ ODKRYWCY” – GODZINA 14.30 ( 22 STYCZNIA 2020)

ZABAWA KARNAWAŁOWA

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKIE NASZE PRZEDSZKOLAKI  NA ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ , KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU

W DNIU 3 LUTEGO 2020. ZABAWA ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 10.00  IMPREZĘ POPROWADZI  ZESPÓŁ „ DUR – MOL”.

PROSIMY O PRZYGOTOWANIE PRZEZ RODZICÓW DLA DZIECI STROJÓW KARNAWAŁOWYCH.

PRZYGOTOWANIE SALI ORAZ DEKORACJE ZOSTANĄ WYKONANE PRZEZ GRONO PEDAGOGICZNE.

W TRAKCIE ZABAWY BĘDĄ WYKONYWANE ZDJĘCIA PRZEZ PROFESJONALNEGO FOTOGRAFA.

ZABAWA FINANSOWANA JEST Z FUNDUSZY RADY RODZICÓW.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

RADA RODZICÓW

GRONO PEDAGOGICZNE

Zaczytane przedszkole

Przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim konkursie którego celem jest rozwijanie czytelnictwa u dzieci.   Przedszkola, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają tytuły i certyfikaty „Zaczytane przedszkole” oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu.